بهارت خوش که فکر دیگرانی/ آقای وزیر، ممنونیم

  • توسط
  • چهارشنبه , ۲۹ آذر ۱۳۹۶
  • 0

به گزارش سایت خبری دفاع ۸ به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به دنبال پخش گزارش سعید پاژخ، بازیکن اسبق استقلال و ماشین‌سازی که اکنون به بیماری سخت پنفیگوس مبتلا شده و احتمال قطع شدن پاهای وی وجود دارد، در تماسی با روسای فدراسیون‌های فوتبال و پزشکی-ورزشی، دستور داد هرچه سریعتر به وضع درمانی این بازیکن رسیدگی کنند و حمایت های لازم مالی و درمانی از وی صورت گیرد.

در همین راستا، رضا میرزاییان، خبرنگار باسابقه ورزشی یادداشتی را نوشته است که آن را می خوانید:

 آقای وزیر، ممنونیم

بهارت خوش که فکر دیگرانی 

رضا میرزاییان

با دستور موکد جناب سلطانی فر، وزیر محترم ورزش و جوانان به منظور یاری رسانی به سعید پاژخ فوتبالیست اهل جوادیه، بارقه امید در دل های خرد و کلان و پیر و جوان در این منطقه روشن شد.

پشتکار جدی برخی از اهالی محل به خصوص اهالی رسانه که در این منطقه جنوب شهر زندگی می کنند و تلاش بی وقفه دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، وزیر ورزش و جوانان دست به دست هم داد تا سلطانی فر طی دستورالعملی به روسای فدراسیون پزشکی و فوتبال از آنان بخواهد تا حمایت های مالی و درمانی سعید را سریعا انجام دهند.

بازیکن سابق امید استقلال و تیم بزرگسالان ماشین سازی مدتی است که به یک بیماری نادر و سخت "پوستی،استخوانی" مبتلا شده و از سویی دیگر هزینه های هنگفت درمانی خانواده او را سخت در منگنه قرار داده است.

عنایت ویژه و قابل تحسین امروز وزیر ورزش و جوانان به ایشان،  قوت قلب عمیق خانواده سعید شد که جا دارد به عنوان یک خبرنگار پرسابقه این منطقه از جناب سلطانی فر تشکر کنم و دستش را بگرمی بفشارم.

باتوجه به شرایط اورژانسی این ورزشکار، امید است که کمک رسانی به سعید با قوانین دست و پاگیر اداری توام نشود و حمایت های مالی و درمانی برای این فوتبالیست محجوب و جنوب شهری در اسرع وقت صورت پذیرد. 

برای سلامتی عاجل سعید عزیز دست به دعا برمی داریم و امیدواریم  پشتکار و جدیتی که این روزها در محله جوادیه، رسانه ها و وزارت ورزش دیده میشود اثر بخش باشد.     

"سحر دیدم درخت ارغوانی     

کشیده سر به بام خسته جانی

به گوش ارغوان، آهسته گفتم     

بهارت خوش که فکر دیگرانی"

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *