تحول در ورزش های سه گانه

  • توسط
  • دوشنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  • 0

به گزارش سایت خبری دفاع ۸ به نقل از ایرنا، محمد علی صبور روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های سه گانه البرز در اداره کل ورزش و جوانان این استان با بیان اینکه در سال جاری بودجه فدراسیون ۲ برابر شده اظهار داشت: امیدواریم با تدبیر صورت گرفته از سوی دولت این بودجه هر چه سریع تر عملیاتی شود.
وی اضافه کرد: ورزشکاران ما با دست خالی در مسابقات شرکت می کنند، ورزش های سه گانه ورزش سنگینی است و از قبل مسئولیت هایی که داشته ایم توانسته ایم در رده های مختلف مسابقاتی برگزار کنیم.
صبور ادامه داد: ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی ۱۰ سال گذشته از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون ورزش های سه گانه پرداخت شده که دراین مدت بیش از ۱۹۶ اعزام داشته ایم و برای هر مسابقه حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان نیز هزینه کرده ایم.
رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه گفت: ۷ پایگاه قهرمانی برای استان های کشور پیش بینی شده که تعدادی از آنها در هفته جاری افتتاح و به بهره برداری می رسند .
صبور افزود: همچنین وزارت ورزش و جوانان مجوز ۳ پایگاه قهرمانی را در جنوب (پایگاه زمستانه)،شمال(پایگاه تابستانه) و تهران تصویب کرده که قصد داریم پایگاه تهران را در استان البرز راه اندازی کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیمه ورزشکاران اشاره و بیان داشت: بیمه ورزشکاران سه گانه حتما باید لحاظ شود و انتظار ما از روسای هیات های ورزشی این است که هیچ ورزشکاری را بدون بیمه در مسابقات شرکت ندهند.
رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه در ادامه خاطر نشان کرد: البرز استانی است که امکانات استانی به آن داده نشده و برخی از دیگر استان های کشور ۱۰۰ برابر البرز امکانات ورزشی دارند.
مدیر کل ورزش و جوانان البرز نیز در این مراسم گفت:ورزش های ۳ گانه، ورزش طاقت فرسایی است و باید اقدامات به گونه ای باشد که ورزشکاران این رشته افزایش یابند.
امیر غفرانی افزود: شناسایی استعدادها و برنامه ریزی برای رشد بیشتر بخش قهرمانی ورزش های سه گانه از جمله اقداماتی است که در این هیات باید لحاط شود.
وی اضافه کرد: با روش های ابتکاری و آسان تر کردن مسابقات از رده های پایه می توانیم مسابقات را در ورزش های سه گانه داشته باشیم.
در ادامه این مراسم مجید رضا خانی با ۱۶ رای از مجموع ۱۷ رای توانست برای مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیات ورزش های سه گانه البرز انتخاب شود.
۷۴۱۴/ ۶۱۵۵خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده: محمد عزیزپور

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *